Majosházi Református Általános Iskola-Buszmenetrend
IDŐPONT |
Település |
MEGÁLLÓ |
MEGÁLLÓ |
Település |
IDŐPONT |
Reggeli indulás |
Reggel |
Délután |
Délutáni érkezés |
||
7.20 |
Sziget-halom |
Sziget- halom HÉV állomás |
Sziget- halom HÉV állomás |
Sziget- halom |
16.31 |
7.21 |
|
Szabadkai úti iskola |
Szabadkai úti iskola |
|
16.30 |
7.23 |
|
Széchenyi út-Régi temető |
Széchenyi út-Régi temető |
|
16.29 |
7.24 |
|
Gyöngyösi utca |
Gyöngyösi utca |
|
16.28 |
7.26 |
|
Viola utca |
Viola utca |
|
16.27 |
7.27 |
|
Tükör ABC /üzlet előtt/ |
Tükör ABC |
|
16.26 |
------ |
|
--------- |
Karám |
|
16.24 |
7.28 |
|
Fiumei-Szabadság u sarka/Fiumei u. felől/ |
Fiumei-Homok u. sarka |
|
16.22 |
7.30 |
|
Taksonyi híd |
Taksonyi híd |
|
16.20 |
7.42 |
Majos-háza |
Iskola |
Iskola |
Majos-háza |
16.10 |
Iskolabusz használatának szabályai:
Maszk használata kötelező!
Minden tanulónk a saját/kijelölt helyén üljön!
Intézményünk Házirendje az iskola buszon való utazás/tartózkodás alatt is érvényes!